8.05.2024

🌟🔬 w dniu 8 maja odbyła się I sesja naukowa z cyklu "Młodzi Odkrywcy Inżynierii Metali" w ramach Tutoringu Junior na WIMIP! 🔬🌟 Podczas sesji 17 uczniów szkół średnich wygłosiło referaty prezentujące badania i odkrycia z dziedziny inżynierii metali, które realizowali pod skrzydłami swoich naukowych tutorów - pracowników WIMiIP. To był wyjątkowy moment, który pokazał, jak ogromny potencjał kryją w sobie młodzi badacze! 💡💪

👏 Serdecznie dziękujemy Tutorantom, Opiekunom oraz Tutorom za zaangażowanie i odwagę w podjęciu tego ambitnego wyzwania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wymagało to od Was wszystkich nie tylko znacznego wysiłku naukowego, ale także organizacyjnego. To przedsięwzięcie niewątpliwie wiązało się z licznymi poświęceniami. Doceniamy to! 💖 Tu też podziękowania należą się Rodzicom, których wsparcie było nieocenione w tym procesie. 👨‍💼👩‍💼👨‍💼👩‍💼 Pragniemy również podziękować Najlepszej Komisji Ever, która zechciała wysłuchać prezentacji naszych młodych naukowców. Dziękujemy za dobre dyskusje, cenne uwagi i 💕.

🔬 Jesteśmy pod wrażeniem wysokiego poziomu prezentowanych badań, profesjonalizmu w ich przedstawianiu, a także entuzjazmu, z jakim wszyscy Państwo podeszliście do tego projektu. 💚🖤❤️Dziękujemy też Pani Dziekan, która od samego początku wspierała nasz projekt, za otwarcie sesji oraz wiarę w tą inicjatywę.

3 Sesja.png

1-05-2024

Po kilku miesiącach intensywnej pracy i badań, nasi zdolni tutoranci z Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH, pod opieką doświadczonych tutorów, osiągnęli znaczące postępy w swoich projektach naukowych. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać ich rozwój i pasję do nauki.

📍 Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na prezentację wyników badań naszych młodych naukowców. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak nowe pokolenie inżynierów wprowadza innowacyjne rozwiązania w dziedzinie inżynierii metali.

Prezentacja tych badań odbędzie się w ramach:
 🎓 I Sesji Naukowej: MŁODZI ODKRYWCY INŻYNIERII METALI, która zaplanowana jest na dzień 🗓️ 8 maja 2024 roku, godz. 12:00,  Pawilon A2, sala 5.

📢 Nie przegapcie tej inspirującej sesji naukowej, która odbędzie się w przestrzeni naszego wydziału. Przyjdź posłuchać referatów i wesprzeć młodych badaczy w ich naukowej podróży!

• Ramowy plan sesji
  • Szczegółowy plan sesji

18-03-2024

Uwaga! W dniu 29 lutego 2024 roku ruszył Tutoring naukowy Junior na WIMiIP! Ruszył pociąg w nieznany i inspirujący świat nauki 😊
17 uczniów szkół średnich z różnych stron Polski rozpoczęło swoją przygodę naukową 🎓 na Wydziale Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH!!
Młodzi adepci nauki będą pracować pod okiem doświadczonych naukowców i tutorów z WIMiIP, którzy pomogą im zgłębić tajniki metali i nauczą podstawowych metod badawczych. Wierzymy, że każdy z nich ma potencjał, aby zostać prawdziwym naukowcem.
Naszym tutorantom i tutorom życzymy wspaniałej naukowej przygody !

tutor_lista.png

20-12-2023

Drodzy uczniowie szkół średnich,

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak działa fascynujący świat inżynierii metali? Czy pragniecie zgłębić tajniki naukowego odkrywania i badań? Jeśli tak, to mamy dla Was wyjątkową okazję! Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w naszym nowatorskim działaniu "Młodzi Naukowcy Inżynierii Metali". Realizowanego w ramach tutoringu naukowego. Naszym celem jest zaznajomienie Was z koncepcją kształcenia akademickiego oraz aktywnością naukowo-badawczą poprzez indywidualną formę kształcenia, jaką jest tutoring naukowy. Skupimy się na fascynującej dziedzinie inżynierii metali, która pełna jest niesamowitych odkryć i możliwości.

Czego możecie się spodziewać podczas naszego działania? Będziecie mieli szansę pracować pod okiem doświadczonych naukowców i tutorów, którzy pomogą Wam zgłębić tajniki metali i nauczą podstawowych metod badawczych. Dzięki indywidualnemu podejściu, każdy z Was będzie miał okazję rozwinąć swoje umiejętności w swoim tempie, skupiając się na obszarach, które Was najbardziej interesują. A to nie wszystko! Na zakończenie naszego działania odbędzie się sesja naukowa, na której wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich wyników badań realizowanych za pomocą tutoringu naukowego. To wyjątkowa okazja, aby podzielić się swoimi odkryciami z całą społecznością. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie ani wiedza z zakresu inżynierii metali. Ważne jest jedynie Wasze zaangażowanie, ciekawość i chęć nauki. Nasze działanie ma na celu zachęcenie Was do eksploracji nauki i kształcenia akademickiego, a także podkreślenie, że każdy z Was ma potencjał, aby zostać prawdziwym naukowcem. Zachęcamy do dołączenia do naszego działania "Młodzi Naukowcy Inżynierii Metali" i wzięcia udziału w tej inspirującej podróży po świecie nauki i odkryć. Razem możemy wpisać Wasze imiona w kartę historii inżynierii metali!

Terminy i miejsce działania:

• Zapisy trwają do 21.01.2024. Liczba miejsc ograniczona!!
  • Działanie odbędzie się w AGH W Krakowie oraz on-line na platformie MSTeams.
© Copyright 2024 WIMiIPProjekt finansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu "Społeczna Odpowiedzialność Nauki", nr projektu SONP/SP/548044/2022.